Forum dla Mieszkańców Jednostki E i miłośników piłki nożnej.

Ogłoszenie

***JEDNOSTKA E***

#1 2007-08-20 20:16:34

piontka

Liga Mstrzów

2428551
Skąd: Dom
Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 130
Punktów :   

Wywiad Z Kwiatkiem

Piontka
dzisiaj mam przyjemność rozmawiać z kwiatkiem , jednym z podstawowych graczy osiedla południe, jak ocenia pan poziom dzisiejszego meczu?
Kwiatek
Poziom byl niezwykle dobry, zwazajac na fakt, iz gralem z tam znakomitymi pilkarzami. Mecz byl bardzo dlugi, meczacy i wszyscy wlozyli w niego wiele serca. Mysle, ze byl tez ciekawy
Piontka
A jak ocenia pan dzisiejsze składy? Były dobrze dobrane?
Kwiatek
Mysle, ze tak. Chyba wszystkim nam dobrze sie gralo.
Piontka
Dzisiaj miałeś  kilka starć z innymi graczami, jak  to przeżyłeś?
Kwiatek
Jak widac przezylem heh. Jestem troche potluczony i poscierany. Poza tym bardzo mnie bola genitalia bo zderzeniu z kmeiciem i pilka. Mysle, ze te urazy nie sa na tyle powazne, by wylaczyc mnie z gry na jakis czas.
Piontka
A jak oceniasz warunki panujące na "stadionie"?
Kwiatek
bylo bardzo parno i duszno. Poza tym bardzo jestem zaskoczony frekwencja dzisiejszego meczu. Poteguje te odczucie fakt, iz gralismy ponad 2 i pol godziny.
Piontka
Czy uważasz ten mecz za najbardziej meczący ze wszystkich, w których brałes udział?
Kwiatek
Nie, mysle ze byly jeszcze ciezsze mecze w mojej skromnej pilkarskiej karierze, chociaz ten zaliczal sie na pewno do dlugich i emczacych. Ale takto jest kiedy gra sie na bramki.
Piontka
Ostatnie pytanie,gdyz nie chcę Cię wiecej męczyć , jak oceniasz swój dzisiejszy występ?
Kwiatek
Mysle, ze moglbym ocenic go na dobry, gdybym nie popelnil  paru bledow. Musze je eliminowac. I wiecej bramek na koncie by sie przydalo ^^ Ale ta jedna jest dla Martynki
Piontka
dziękuje Ci za wywiad, miłego wypoczywania
Kwiatek
Dzięki


Włocławek- tu Anwil jest bogiem a basket nałogiem

Offline

 

#2 2007-08-20 20:23:09

Hadas

V Liga

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Wywiad Z Kwiatkiem

Dobra kwiatek nie uruj:D Jak bedziesz strzelał bramki to bedzie bombowo,i tak nie jest żle:P

Offline

 

#3 2007-08-22 14:58:03

Kmieciu

A Klasa

Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wywiad Z Kwiatkiem

ty kwiatek dzieki ze zaznaczyles ze to ja ci w jaja trafiłem xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fani-fantastyki.pun.pl www.myfantasyonline.pun.pl www.demonchess.pun.pl www.superteam.pun.pl www.forumok800i.pun.pl